Rezervujte si prostory online

REZERVACE

Catering

Designové a moderní zázemí pro váš večírek, degustaci, školení, představení, malý koncert i oslavu.

Prostory kavárny jsou nejen designové, ale i vzdušné a takový styl v Brně nenajdeteModerní audiovizuální systém dodá vašim hostům komfort. Vaše akce bude vyjímečná.

Pořádáme firemní i soukromé akce, od narozenin po svatební party.

Rádi pro Vás uděláme řízené i volné degustace destilátů a vín. Catering nejen ve stylu Bizart menu – Moravské lahůdky a jiné, ale také rádi grilujeme. Co třeba srnčí klobásy nebo vegetariánskou kuchyň?

Kapacita je různá. Závisí na druhu akce, komfortní počet je zhruba 60 hostů. V letních měsících si však poradíme i s vyšším počtem.

Zasedací místnost

Moderní zázemí pro váš meeting, workshop, prezentaci nebo coffe break. Zasedací místnost se nachází v kavárně BiegunCafe

5 000 parkovacích míst sjezd z dálnice v blízkosti letiště. Sídlíme v Business centrum – Slatina Areál, Tuřanka 115a, Brno

Velký stůl až pro 8 osob, připojitelná TV pro prezentaci, bezdrátově nebo HDMI, Wifi, bezdrátová multifunkční, barevná tiskárna, prostředí pro online prezentaci/poradu. Možnost přípravy vynikajícího občerstvení. Snídaně, brunch nebo ovocné mísy. Výborná káva je u nás samozřejmostí! Rozdělili jsme  pronájem na časové bloky. Pro individuální nabídku nás kontaktujte.

Nejpozději do druhého dne Vám potvrdíme dostupnost.

Spěcháte? Pak nám zavolejte: +420 734 395 545

Ranní blok
8:00-12:00
1450 Kč bez DPH

Odpolední blok
13:00-17:00
1450 Kč bez DPH

Celý den
8:00-17:00
2450 Kč bez DPH

REZERVACE

Zjistěte si volné termíny, rádi Vás provedeme po kavárně.  Nabídneme možnosti a naplánujeme společně nezapomenutelnou akci.

Více informací najdete na stránce Zásady ochrany osobních údajů
Děkujeme za zprávu, ozveme se do 48 hodin.
Ups, něco se porouchalo, zkontrolujte vyplněná data a zkuste to znovu.